استعلام پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای

سازمان فنی و حرفه ای نهاد رسمی برای برگزاری دوره های آموزشی معتبر ماساژ ، گیاهان داروئی و مراقبت پوست و زیبایی می باشد و تمامی موسسات آموزشی فنی و حرفه ای دارای پروانه تاسیس و فعالیت از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشند.با توجه به فعالیت برخی مراکز اموزشی غیرمجاز در کشور ، سازمان فنی و حرفه ای کل کشور در سایت خود اقدام به معرفی آموزشگاههای نموده است تا علاقه مندان به یادگیری دوره های آموزشی بتوانند با تحقیق و اطمینان کامل اطلاعات آموزشگاه مورد نظر خود را که قصد ثبت نام در آن دارند را مشاهده

مشاهده جواب اعلام نتایج آزمون عملی فنی و حرفه ای

نتایج آزمون عملی دوره های آموزش فنی و حرفه ای ماساژ ، طب سنتی ، گیاهان داروئی و پوست و زیبائی که در محل آموزشگاه ورزمان برگزار می شود 48 ساعت پس از آزمون از طریق این صفحه اعلام خواهد شد.

نحوه دریافت مدرک مهارت فنی و حرفه ای از سایت

هنرجویان آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان در حرفه های ماساژ ، طب سنتی ، گیاهان داروئی و مراقبت های پوستی می توانند مدارک مهارت فنی و حرفه ای خود را با استفاده از راهنمای این صفحه دانلود نمایند.برای دریافت کارت مهارت فنی حرفه ای که همان گواهینامه نیز گفته می شود بایستی از طریق پورتال رسمی سازمان فنی و حرفه ای اقدام نمایید.در ادامه می توانید آموزش کامل نحوه گرفتن مدرک مهارت فنی و حرفه ای را بخوانید.

مشاهده اعلام نتایج آزمون آنلاین کتبی فنی و حرفه ای

برای مشاهده اعلام نتایج آزمون کتبی یا آنلاین ماساژ ، طب سنتی و گیاهان داروئی و مراقبت های پوست و زیبائی در سازمان فنی و حرفه ای باید از طریق سایت خود سازمان اقدام نمایید.در این مقاله نحوه دریافت نمره آزمون کتبی یا آنلاین را برای شما آموزش می دهیم.هنرجویان عزیز آموزشگاه ورزمان در صورتی که نتوانستند نمره خود را از طریق سایت مشاهده نمایند می توانند با تماس با آموزشگاه راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

آیا مدرک فنی حرفه ای بین المللی است؟

مهارت آموز جهت دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای طبق ضوابط سازمان در آزمونهای هماهنگ ، آنلاین و عملی شرکت می نماید و اگر موفق به کسب نمره قبولی شود نائل به دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای خواهد شد. گواهینامه ها در سایت رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام می باشند. آدرس سایت استعلام http://azmoon.portaltvto.com می باشد.مدارک بین المللی فنی و حرفه ای به علت دارا بودن کد ملی آموزش شغل، بین المللی بوده و در سایر کشورها معتبر بوده و به رسمیت شناخته می شوند. همچنین قابل ترجمه رسمی می

استعلام گواهینامه مهارت فنی حرفه ای

برای استعلام گواهینامه مهارت ماساژ ، طب سنتی و گیاهان داروئی،مراقبت های پوست و زیبائی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که معتبرترین و تنها ترین مدرک مهارتی در سراسر کشور و در سطح بین المللی میباشد بایستی از طریق سایت رسمی خود سازمان فنی و حرفه ای اقدام نمود.در این مطلب نحوه مشاهده اعتبار مدرک فنی و حرفه را با هم مرور خواهیم کرد.

مدارک لازم جهت تمدید کارت مهارت فنی حرفه ای

گواهینامه ها و مدارک ماساژ ، طب سنتی ، گیاهان داروئی و مراقبت های پوستی دارای اعتبار 5 ساله می باشند و پس از پایان این مهلت هنرجویان باید اقدامات لازم را انجام دهند.برای انجام تمدید و یا تعویض گواهینامه ها متقاضیان محترم می باید به نوع گواهینامه با در دست داشتن مدارک زیر به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود مراجعه نماید.

سوالات متداول هنرجویان درباره آزمون فنی و حرفه ای

هنرجویان متقاضی شرکت در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای سوالات بسیاری را قبل از برگزاری امتحان و دریافت مدرک در ذهن دارند که در اینجا به صورت کامل به آن پرداخته ایم.این صفحه را به دقت بخوانید و اگر جواب سوال خود را پیدا نکردید حتما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید تا در سریعترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فنی و حرفه ای

شرکت در امتحان تئوری آنلاین ماساژ ، طب سنتی ، گیاهان داروئی و مراقبت های پوست و زیبائی فنی و حرفه ای مستلزم دریافت کارت ورود به جلسه می باشد.برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان ماساژ باید به آدرس سایت سازمان فنی و حرفه ای مراجعه نمایید.هنرجویان آموزشگاه ورزمان می توانند با مراجعه به محل آموزشگاه ماساژ ورزمان بصورت رایگان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.دقت داشته باشید که 48 ساعت قبل از زمان روز آزمون تئوری (قبلا توسط اموزشگاه اعلام شده است)که آموزشگاه آموزش ماساژ ورزمان به شما